Penzion Niké

Právě jste se dostali na stránky našeho penzionu Niké. Leží v CHKO Moravský kras na Jižní Moravě v obci Jedovnice. Nabízíme ubytování, stravování a zábavu. Kdo k nám zavítá, setká se s příjemným přijetím, klidem, čistotou a pohodlím. V okolí se nachází spousta příležitostí k pěknému prožití rodinné dovolené či cest za poznáním kultury české země. 

Jedovnické rybníky

Penzion je umístěn nad rybníkem Olšovec s plochou 42 hektarů, který je proslavený mezinárodními závody motorových člunů a tradičními podzimními výlovy. Kromě něj jsou tu i další rybníky jako je Budkovan, Vrbový a Dubový. Olšovec jako jediný nabízí možnost rekreačního koupání a sportovního rybolovu po zakoupení místní povolenky. Mimo toho si zde lze zapůjčit loďky nebo šlapadla. Odvážnější mohou vyzkoušet windsurfing. 

Doplňkové služby 

Atraktivitu penzionu doplňují služby v rekreační oblasti, obci Jedovnice a okolí – krytý bazén a aquapark v Blansku (cca 15 km vzdálené, výborná dostupnost autobusem), sauna a fitcentrum, tenisové kurty, kuželna, minigolf, půjčovny kol, lodí a šlapadel. Pro všechny milovníky cykloturistiky se tu nachází spousta příležitostí poznat krajinu z kola. Terén tu není příliš kopcovitý, takže je vhodný i pro méně náročné sportovce. Kolo lze uschovat v penzionu.

MENUX